مشاوره کنکور آنلاین با الف مشاور

کسب رتبه برتر🥇 با مشاوره کنکور آنلاین

اگر به دلیل وجود ویروس کرونا، ناامنی‌های این روزها در جامعه و یا هر دلیل دیگر قادر به شرکت در جلسات مشاوره کنکور نیستید، جای نگرانی نیست، از آنجایی که تکنولوژی پیشرفت بسیاری کرده است، شما می توانید به راحتی در جلسات مشاوره کنکور آنلاین شرکت کنید.

دریافت مشاوره و برنامه ریزی کنکور به صورت آنلاین، دارای مزیتهای زیاد و ویژگی‌های خاص خود است؛ در این مقاله قصد داریم ابتدا تفاوت مشاوره به صورت آنلاین و حضوری را برای شما شرح دهیم، سپس اهمیت مشاوره آنلاین، ویژگی‌ها و هزینه آن را برای شما شرح می دهیم.

مشاوره کنکور آنلاین بهتر است یا حضوری؟

یکی از سوالاتی که این روزها ممکن است ذهن بسیاری از داوطلبین را به خود مشغول کند این است که دریافت مشاوره به صورت آنلاین بهتر است یا حضوری؟

 خوب است بدانید هر دو بطور یکسان تاثیرگذارند، شما چه در جلسات مشاوره به صورت حضوری شرکت کنید، یا آنلاین، به شما این اطمینان را می دهیم که هیچ یک از آنها به ضرر شما نخواهد بود؛ اما در ادامه مواردی را برای شما شرح می دهیم که نشان می دهد مشاوره کنکور آنلاین، تا حدی بهتر از شرکت در جلسات مشاوره به صورت حضوری است.

 1. شهر کوچک: این روزها افراد زیادی به عنوان مشاور تحصیلی و کنکور مشغول به کار هستند، اما نمی توان گفت همه آنها به صورت حرفه ای کار میکنند، به عبارت دیگر بهتر است به هر مشاوری اعتماد نکنید، زیرا ممکن است در قبال هزینه‌ای که از شما دریافت می کند، نتواند شما را به درستی راهنمایی کند، بنابراین اگر در شهرهای کوچکی ساکن هستید و بعد از تحقیق بسیار، متوجه شده اید، هیچ یک از مشاوران کنکور شهر شما حرفه ای و متخصص نیستند، می توانید در جلسات مشاوران برجسته و متخصص به صورت آنلاین شرکت کنید و برنامه بگیرید.
 2. زمان: مورد دیگری که بهتر است بدانید این است که در سالی که شما کنکوری هستید، اهمیت زمان برای شما بسیار پررنگ خواهد شد، شما باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا بتوانید از زمان خود به درستی استفاده کنید و اتلاف وقت خود را به حداقل برسانید؛ برای حضور در جلسات مشاوره، شما باید زمانی را صرف آماده شدن و طی کردن مسیر کنید و این روزها که همه ی افراد استفاده از خودرو شخصی را به وسایل حمل و نقل ترجیح می دهند، شما مجبورید بیشتر وقت خود را بیهوده در ترافیک‌های سنگین تلف کنید؛ اما با شرکت در جلسات مشاوره به صورت آنلاین، دیگر این مشکل را نخواهید داشت.
 3. هزینه: معمولا شرکت در جلسات آنلاین مشاوره، هزینه بسیار کمتری نسبت به جلسات حضوری دارد، همچنین با دریافت مشاوره به صورت تلفنی یا آنلاین، دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های رفت و آمد نخواهید داشت.
 4. در دسترس بودن: اگر انتخاب شما مشاوره به صورت حضوری باشد، در طول هفته باید طبق برنامه ای که مشاور برای شما تنظیم کرده است عمل کنید و آخر هفته گزارشات عملکرد خود را به مشاور تحویل دهید؛ اما با مشاوره آنلاین هر زمان که شما احساس ضعف در برنامه، تکنیک مطالعه کردید یا بحرانی برای شما پیش آمد، می توانید با مشاور خود تماس بگیرید و مشکل را برای او شرح دهید.

کسب رتبه برتر🥇 با مشاوره کنکور آنلاین 1

اهمیت مشاوره آنلاین کنکور

دریافت مشاوره به صورت آنلاین دارای اهمیت بسیار زیادی است، در این بخش مهمترین مزیت‌های آن را برای شما شرح می دهیم:

 1. ارتباط کافی: یکی از بزرگترین مزیت‌های مشاوره آنلاین این است که هر زمان سوالی برای شما پیش آمد یا در عمل کردن به برنامه تنظیم شده دچار مشکل شدید، می توانید به راحتی با مشاور خود تماس بگیرید و سوالات خود را از او بپرسید، به طور کلی بر خلاف مشاوره حضوری که تنها 1 جلسه در هفته می توانید با مشاور خود ارتباط برقرار کنید، با مشاور آنلاین می توانید چند بار در هفته اما در ساعاتی مشخص، ارتباط داشته باشید.
 2. تحلیل به موقع آزمون: پس از شرکت در آزمون‌های آزمایشی، معمولا ذهن داوطلب درگیر تحلیل کردن آزمون است، با داشتن مشاور و ارتباط به صورت آنلاین، می توانید بلافاصله پس از آزمون با مشاور خود تماس بگیرید و به کمک او آزمون خود را تحلیل کنید.
 3. کاهش استرس: گاهی اوقات در حین مطالعه دروس ممکن است استرس یا اضطراب ناگهانی به شما دست دهد؛ با داشتن مشاوره کنکور آنلاین، می توانید بلافاصله با مشاور خود تماس بگیرید و او را در جریان اضطراب یا استرس خود بگذارید؛ قطعا یک مشاور حرفه ای آنلاین به خوبی می تواند این مشکل شما را برطرف بکند تا بتوانید با آرامش روان، دوباره به مطالعه خود ادامه دهید.
 4. ارسال مطالب مشاوره ای: امروزه با گسترش تکنولوژی و گسترش اطلاعات مختلف در فضاهای مجازی، مشاوران آنلاین می توانند از طریق پیام رسان‌های مختلف برای شما مطالب مفید که مربوط به تقویت مطالعه، تقویت حافظه، تکنیک‌های مدیریت زمان، جملات انگیزشی، راهکارهای بیشتر برای کاهش استرس، اطلاعات کنکوری در زمینه رشته داوطلب و… برای شما ارسال کنند.
 5. نظارت بهتر: از آنجایی که مشاور می تواند چند روز در هفته با شما ارتباط برقرار کند، می تواند به خوبی بر عملکرد شما نیز نظارت داشته باشد، نقاط ضعف شما را بهتر بشناسد و در جهت حل آنها و تقویت نقاط قوت شما تلاش کند.
 6. و…
چگونه رتبه برتر کنکور شویم؟

ویژگی‌های بهترین مشاور آنلاین کنکور

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن خیلی از کنکوری‌ها را به خود مشغول کند، این است که چگونه متوجه شویم، یک مشاور کنکور آنلاین کار درست و حرفه ای است؟

کسب رتبه برتر🥇 با مشاوره کنکور آنلاین 3

برای اینکه بدانید مشاور مورد نظر شما یک مشاور متخصص است، بهتر است موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • یک مشاور کنکور باید به تمامی دروس و منابع کنکور مسلط باشد: علاوه بر شناخت هر یک از درس‌ها، کتاب‌ها و کمک آموزشی‌ها، باید بداند داوطلب کنکور با توجه به رشته و دانشگاه مورد نظر خود باید بر روی کدام یک از درس‌ها تمرکز بیشتری داشته باشد.
 • شخصیت شناس خوبی باشد: یک مشاور آنلاین باید بتواند از طریق مصاحبه، تست شخصیت و… به خوبی با شخصیت داوطلب آشنا شود تا طبق شناختی که از داوطلب به دست می آورد، برای او برنامه مطالعاتی مناسب تنظیم کند.
 • قادر به تقویت نقاط قوت باشد: یک مشاور خوب باید بتواند ابتدا داوطلب را با نقاط قوت و ضعف او آشنا کند، به او کمک کند تا بتواند نقاط ضعف خود را بپذیرد و سپس با هدف اینکه “نقاط ضعف می توانند به بزرگترین نقطه قوت تبدیل شوند”  در جهت تقویت نقاط قوت اون تلاش کند.
 • کاهش استرس کنکور: بهتر است بدانید، یک مشاور کار درست و متخصص باید با راه‌ و روش‌های مختلف کاهش استرس و اضطراب آشنا باشد، تا بتواند به خوبی استرس دانش آموز را کنترل کند.
 • آموزش تکنیک مطالعه: خوب است بدانید تکنیک‌ها و روش‌های مختلفی برای مطالعه وجود دارد، مشاور باید بتواند ابتدا دانش آموز را با انواع روش‌های مطالعه آشنا کند، سپس با توجه به شناختی که از او دارد، چند مورد از آنها را به او پیشنهاد دهد.
 • آموزش زمانبندی اصولی مطالعه: اگر زمانبندی مطالعه دروس به درستی انجام نشود، ممکن است به جای پیشرفت عملکرد در مطالعه، دانش آموز دچار افت مطالعه و دلزده شود؛ بنابراین مشاور موظف است زمانبندی اصولی مطالعه را به او آموزش دهد.
 • ارزش قائل شدن برای خواب، استراحت و تفریح: یک مشاور خوب باید بداند که در سال کنکور، دانش آموز نیاز به خواب کافی، استراحت و تفریح دارد تا بتواند بدون خستگی و با آرامش روان به مطالعه بپردازد؛ بنابراین در تنظیم برنامه مطالعاتی باید بر روی استراحت، خواب کافی و تفریح داوطلب نیز تاکید بسیاری داشته باشد.

هزینه مشاوره آنلاین کنکور چقدر است؟

یکی از مزایای مشاوره به صورت آنلاین، هزینه پایین آن نسبت به دریافت مشاوره به صورت حضوری است؛ اما در این مقاله به طور دقیق، قطعی و مشخص نمی توانیم هزینه آن را برای شما شرح دهیم؛ ابتدا شما باید هدف خود را از دریافت مشاوره مشخص کنید، اینکه قصد دارید یک مشاوره تک جلسه‌ای دریافت کنید تا نقشه مسیر را بدانید و ادامه راه را به تنهایی طی کنید یا نیاز به مشاوره هفتگی، ماهانه یا یک ساله دارید.

کسب رتبه برتر🥇 با مشاوره کنکور آنلاین 5

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور

قطعا از اهمیت و حساسیت بسیار زیاد انتخاب رشته کنکور آگاه هستید، اگر رتبه کنکور شما چنگی به دل نزد، با یک انتخاب رشته درست می توانید ورق را با حدی به نفع خود برگردانید؛ برای اینکه بتوانید یک انتخاب رشته درست و برنده داشته باشید، بهتر است از یک مشاور کاربلد و با تجربه کمک بگیرید؛ مشاوران تلفنی بسیار خوبی وجود دارند که می توانند به خوبی شما را در زمینه انتخاب رشته راهنمایی کنند.

به طور کلی دریافت مشاوره چه به صورت حضوری، چه به صورت آنلاین، تاثیرات مفید بسیار زیادی در روند مطالعه دانش آموز خواهد گذاشت، اما در این روزها که گذر زمان بسیار اهمیت دارد، برای جلوگیری از اتلاف وقت و استفاده درست از آن، به شما پیشنهاد میکنیم از مشاوران تلفنی و آنلاین برای برنامه ریزی کنکور و دریافت راهنمایی استفاده کنید.

آکادمی مشاوره کنکور الف مشاور، با سابقه درخشانی که در زمینه مشاوره کنکور آنلاین و حضوری دارد، در روزهای سخت و پر تنش کنکور، یک دوست و همراه بسیار خوب برای شما خواهد بود. برای دریافت مشاوره و برنامه 7 روزه رایگان، می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

در این مقاله ابتدا مشاوره آنلاین با حضوری را مقایسه کردیم و سپس مزایای دریافت مشاوره کنکور آنلاین را برای شما شرح دادیم؛ از اینکه تا انتها ما را همراهی کردید، صمیمانه سپاسگزاریم🌸

در صورت تمایل ما را در اینستاگرام الف مشاور دنبال کنید.

مدت زمان مطالعه: 6 دقیقه
چطور زیست را 20 بگیریم؟
8 قدم تا 20 گرفتن زیست نهایی
انتخاب رشته ریاضی
بهترین راهنمای جامع انتخاب رشته ریاضی کنکور 1403 + مشاوره انتخاب رشته ریاضی
پردرآمدترین رشته های ریاضی
پردرآمدترین رشته های ریاضی| 13 شغل پردرآمد رشته ریاضی 
شغل های رشته ریاضی برای خانم ها
راهنمای مشاوره انتخاب رشته کنکور
راهنمای مشاوره انتخاب رشته 1403
چگونه درس بخوانیم تا 20 بگیریم؟
چگونه درس بخوانیم تا 20 بگیریم؟
بهترین منابع کنکور تجربی 1403
بهترین و جامع ترین منابع کنکور تجربی 1403
بهترین تحلیل منابع کنکور
بهترین و کامل‌ترین تحلیل منابع کنکور 1403
افزایش دقت
راه های افزایش دقت و تمرکز در حین درس خواندن
بدون مشاور خودت برنامه ریزی کن.
چطور برنامه ریزی درسی کنیم؟ بدون کمک گرفتن از مشاور
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فرم ثبت نام در طرح مشاوره تحصیلی رایگان کامل واقعی و تضمینی

این طرح فقط مخصوص کسایی هست که دوست دارن توی درساشون موفق بشن و به هدفاشون برسن!
اطلاعاتت پیش الف مشاور محفوظ میمونه!