مشاوره انتخاب رشته با قیمت مناسب

جهت دریافت مشاوره انتخاب رشته با 09121750697 در تماس باشید .

مشاوره انتخاب رشته کنکور 1402

⚠️ توجه فرمایید :
#انتخاب_رشته امسال بر اساس شیوه نامه جدید و اصلاحات دفترچه انتخاب رشته انجام خواهد گرفت!

این انتخاب حیاتی را به الف مشاور بسپارید!

رهایی از سردرگمی با مشاوره انتخاب رشته الف مشاور

چرا مشاوره آنلاین انتخاب رشته؟

 • دسترسی به مشاوران حرفه‌ای و متخصص 
 • هزینه کمتر 
 • وقت کمتر 
 • دریافت اطلاعات بیشتر

مراحل مشاور انتخاب رشته با الف مشاور

 • تحلیل کارنامه کنکور
 • شناخت رشته ها و دانشگاه ها
 • بررسی علاقه و تیپ شخصیتی
 • بررسی دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته
 • اولویت بندی رشته ها و دانشگاه ها
 • تدوین فرم اولیه انتخاب رشته
 • بررسی احتمال قبولی در کد رشته محل
 • تدوین فرم نهایی انتخاب رشته و چک نهایی

ثبت مشاوره انتخاب رشته رایگان با قبولی تضمینی در الف مشاور امکان پذیر نمی باشد.
لطفا برای ثبت مشاوره رایگان تماس حاصل نفرمایید.

photo 2023 08 19 13 22 32 مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

چرا باید از یک مشاور برای انتخاب رشته کمک بگیریم؟

با توجه به وقت و تجربه ی کمی که دانش آموز در زمان محدود انتخاب رشته دارد، یک مشاور متخصص می تواند در کوتاه ترین زمان، مفید و موثرترین اطلاعات را در اختیار او قرار داده و از استرس انتخاب رشته بکاهد. مشاور با توجه به تجربه و تخصصی که دارد می تواند دانش آموز را از گزینه های پیش رویش آگاه سازد و او را به بهترین مسیر راهنمایی کند.

بدون آگاهی از این تبصره ها انتخاب رشته نکنید!

🔵📣 3 تبصره بسیار مهم در انتخاب رشته 1402

🔹تبصره 1 : آن دسته از داوطلبانی که در مرحله اول و دوم کنکور سراسری سال 1402 ثبت‌نام کرده‌اند و در جلسه کنکور غایب بوده‌اند، برای پذیرش در رشته‌های بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی، نیاز به ثبت‌نام مجدد ندارند. آنها می‌توانند تا 150 کد محل رشته را با توجه به دفترچه انتخاب رشته 1402 بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب کنند.

🔹تبصره 2: آن دسته از داوطبان کنکور که در کنکور سراسری 1402 ثبت‌نام نکرده‌اند، می‌تواند بر اساس دفترچه انتخاب رشته‌های بدون کنکور 1402 که در روز یکشنبه 29 مرداد ماه منتشر می‌شود، در رشته‌های بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی، از 31 مرداد ماه لغایت 4 شهریور انتخاب رشته کنند.

🔹تبصره 3 : اگر داوطلبی نسبت به انتخاب رشته در مرحله رشته‌های با کنکور و رشته‌ها بدون کنکور اقدام کند و هم در مرحله ثبت‌نام برای رشته‌های بدون کنکور اقدام کند، انتخاب رشته و ثبت‌نام او در رشته‌های بدون کنکور (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) باطل می‌شود و هزینه پرداختی او برنخواهد گشت.

 

 

انتخاب رشته، سرنوشت شما را رقم میزند، بدون آگاهی و تخصص انتخاب رشته انجام ندهید.

مشاور انتخاب رشته و نجات از سردرگمی

زمانی که رتبه کنکور شما مشخص می شود، سوال های زیادی می تواند ذهن شما را درگیر کند. با این رتبه کدام دانشگاه قبول می شوم؟ چه رشته ای مناسبتر است؟ شرایط دانشگاه های مختلف چگونه است؟ آینده ی شغلی من در کدام رشته تضمین خواهد شد؟ اساتید کدام یک از دانشگاه ها بهتر و برجسته تر هستند؟

مشاوره انتخاب رشته با الف مشاور

فرایند انتخاب رشته تلفنی و انلاین به چه صورت می باشد؟

در انتخاب رشته تلفنی و آنلاین دقیقا مانند انتخاب رشته حضوری ، مشاور ابتدا از شما راجع به رتبه و علایقتان سوال می کند. سپس با بررسی رتبه ی شما در زیرگروه های متفاوت و علایق و توانمندی هایتان و بررسی شرایط مختلف، بهترین انتخاب ها را به شما معرفی می کند. همچنین شما را از مزایا و معایب دانشگاه ها و رشته های مختلف آگاه می کند.

بعد آزمون سراسری یکی از مهم ترین اقدامات برای رسیدن به دانشگاه انتخاب رشته درست و اصولی است. برای داشتن بهترین نتیجه نیازمند مشاوره انتخاب رشته هستید. این مرحله مهم در آینده شغلی و تحصیلی شما بسیار تاثیرگذار است. بعد از اعلام نتایج اولیه همه افراد به دنبال یک مشاور خوب و با تجربه هستند تا انتخاب رشته خوبی داشته باشند. برای داشتن یک انتخاب رشته ایده آل، فرد باید از کارنامه اولیه که وضعیت او را در کنکور مشخص کرده مطلع باشد. بر اساس رتبه کسب شده از سهمیه نهایی بداند در رشته محل های موجود چقدر شانس قبولی دارد و بر این اساس بتواند انتخاب رشته ای مناسب داشته باشد. همه این موارد را یک مشاور باتجربه به فرد منتقل می کند و برای یک انتخاب رشته خوب به او راهنمایی می دهد. مشاوره انتخاب رشته توسط فردی با تجربه سبب می شود شرایط و وضعیت فرد به خوبی بررسی شود، این شرایط بدین شرح است:

  1. علاقه و توانایی های فرد بررسی می شود.
  2. ماهیت رشته و بازار کار آن در آینده معرفی می شود.
  3. برای قبولی در رشته محل دلخواه چه رتبه ای لازم است؟
  4. شهریه این رشته در تمام دوره های ارائه دهنده
  5. کارنامه اولیه آزمون سراسری بررسی و تحلیل می شود.
  6. از نرم افزار مجازی انتخاب رشته برای تعیین شانس قبولی فرد در رشته محل های مورد علاقه استفاده می شود.
  7. داشتن اطلاعات کافی از زیرگروه ها و نتایج آنها در ارتباط با رتبه به دست آمده
  8. اطلاع از تغییرات و اصلاحات جدید دفترچه انتخاب رشته
 1.  

آکادمی الف مشاور امکان مشاوره انتخاب رشته کنکور را برای همه داوطلبان کنکور سراسری فراهم کرده است، برای داشتن آینده شغلی تضمین شده مستلزم انتخاب رشته درست هستید. برای داشتن یک انتخاب رشته هدفمند از انتخاب رشته آنلاین و تلفنی استفاده کنید.

مشاوره انتخاب رشته

متقاضیانی که بعد آزمون سراسری مجاز به انتخاب رشته می شوند باید آگاهی لازم از مراحل: زمان انتخاب رشته، نحوه درست انجام آن، میزان تاثیر سهمیه ها و… داشته باشند. با توجه به این موارد باید بدون هیچ گونه اشتباه این مرحله یعنی انتخاب رشته سرنوشت ساز را انجام دهند. برای کسب موفقیت و برداشتن قدم پایانی برای رسیدن به رشته دلخواه و دانشگاه مدنظر، بهره مندی از یک مشاور باتجربه و کاربلد که اطلاعات کاملی از انتخاب رشته دارد از مهم ترین اقدامات است. تجارب مشاوران به شما کمک می کند تا آرزوهای شما به واقعیت محول شود. انتخاب رشته  الف مشاور تلفنی و آنلاین  انجام می شود، یک راه مطمئن و بدون دردسر است که برای همه داوطلبان کنکور با هر رتبه و هر موقعیتی فراهم شده است. همچنین با وارد کردن درصد های احتمالی خود در نرم افزار انتخاب رشته می توانید از درصد قبولی خود در رشته دلخواه مطلع شوید.

مشاوره انتخاب رشته آنلاین

داوطلبانی که برای اولین بار در کنکور شرکت می کنند، برای انتخاب رشته هیچ تجربه ای ندارند و امکان اشتباه آنها بیشتر است. حتی اگر رتبه قابل قبولی کسب کرده باشند، با انتخاب رشته غلط موفق به تحصیل در رشته دلخواه و دانشگاه مدنظر نمی شوند. الف مشاور به شما توصیه می کند قبل از ثبت کد رشته ها انتخابی از مشاوره انتخاب رشته آنلاین و تلفنی استفاده کنید تا با اطمینان خاطر بتوانید انتخاب رشته خوبی داشته باشید.

Contact number to contact us min مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

شماره مشاوره تحصیلی رایگان با موبایل

این روز ها با وجود مشغله های فراوان در زندگی افراد نمی‌توانند از مشاوره حضوری بهره ببرند و زمان کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره را ندارند، مشاوره تلفنی به همان اندازه می‌تواند کمک و راهنمای خوبی برای رفع مشکلات تحصیلی افراد باشد. پس لزوم مشاوره تلفنی بین افراد بسیار احساس می شود. یک مشاور تلفنی در هر شرایطی می‌تواند راهنمای خوبی برای حل مشکلات تحصیلی و همچنین برنامه ریزی درسی شما باشد. بسیاری از افراد با شماره تلفن مرکز مشاوره الف مشاور تماس می گیرند و سوالات و ابهامات درسی خود را مطرح می کنند. این افراد همیشه رضایت خود را از مشاوره دریافتی ابراز داشته اند. اما شاید تعدادی از افراد وجود داشته باشند که از شماره مشاوره موبايل الف مشاور مطلع نباشند. مشاوران مجرب و حرفه ای ما در رشته های انسانی، ریاضی، تجربی، هنر و فنی و حرفه ای هستند. شما می توانید بسوالات خود را درباره ی انتخاب رشته تحصیلی( دانشگاه و دبیرستان)، برنامه ریزی کنکور، برنامه ریزی امتحانات، مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و… به صورت کاملا تخصصی دريافت کنید. مشاوره تحصیلی با موبایل این امکان را فراهم کرده است تا دانش آموزان در همه مقاطع بتوانند به راحتی با مشاور خود ارتباط برقرار کنند. مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان و همچنین والدین آنها به یک ضرورت تبدیل شده است، زیرا تحصیل اصل مهم زندگی افراد شده است و بدون راهنمایی نمی‌توان به موفقیت تحصیلی دست پیدا کرد. خوشبختانه امکان شماره مشاوره تحصیلی  با موبایل برای همه افراد بدون پرداخت هزینه فراهم شده است تا به راحتی بتوانند از خدمات مشاوره ای بهرمند شوند. این خدمات برای همه شهر ها و در هر نقطه ای از کشور فراهم شده است تا برای همه افراد مفید و موثر باشد. اکنون می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۷۵۰۶۹۷ تماس بگیرید و مشاوره دلخواه خود را در هر زمینه ای دریافت کنید.

🔴 کنکور ۱۴۰۲ در یک‌ نگاه

☃️ کنکور دی

🔹 زمان ثبت نام کنکور دی : ۸ تا ۱۴ آبان ماه
🔹 زمان اجرای کنکور دی : ۲۹ و ۳۰ دی ماه
🔹 پنج شنبه ۲۹ دی ماه : کنکور تجربی و زبان
🔹 جمعه ۳۰ دی ماه : کنکور انسانی و ریاضی و هنر

🏜 کنکور تیر

🔹 زمان ثبت نام کنکور تیر : ۱۵ تا ۲۱ فروردین ماه
🔹 زمان اجرای کنکور تیر : ۱۴ و ۱۵ تیر ماه
🔹 چهارشنبه ۱۴ تیر ماه : کنکور انسانی و ریاضی و هنر
🔹 پنج شنبه ۱۵ تیر ماه : کنکور تجربی و زبان

🟢 سایر اطلاعات

🔹 امکان ثبت نام در هر دو کنکور میسر می باشد.
🔹 درصورت شرکت در هر دو کنکور داوطلب برای انتخاب رشته باید یکی را انتخاب کند.
🔹 تراز کنکور + تراز معدل = تراز نهایی
🔹 دروس‌ عمومی حذف شد.
🔹 اعتبار نتیجه کنکور = دو سال
🔹 اهمیت بالای دروس عمومی در امتحان نهایی
🔹 تاثیر معدل برای افرادی که کنکور رشته دیگر می دهند ۲۶ درصد و تاثیر کنکور ۷۴ درصد می باشد.
🔹 تاثیر معدل برای رشته هنر و زبان ۲۶ درصد و تاثیر‌ کنکور ۷۴ درصد می باشد.
🔹 تاثیر معدل در سه شاخه نظری برای افرادی در رشته خود کنکور‌ می دهند ۴۰ درصد و تاثیر‌کنکور ۶۰ درصد می باشد.
🔹 افزایش اهمیت درس تاریخ و جغرافیا
🔹 انتخاب رشته – مصاحبه دانشگاه شرایط خاص – کارنامه نهایی بعد کنکور تیر می باشد.

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

هرساله به تعداد داوطلبان کنکور تجربی افزوده می شود، پر جمعیت ترین گروه آزمایشی کنکور سراسری را به خود اختصاص داده است. همچنین این گروه برای انتخاب رشته از پیچیدگی خاصی برخوردار است که نیازمند توجه و دقت زیاد برای انتخاب رشته دانشگاه دارد. با توجه به تعداد فراوان داوطلبان کنکور تجربی شما نگران قبولی خود هستید که با این رتبه چه رشته و دانشگاهی قبول می شوید؟ اما بهتر است به این فکر کنید با این رتبه چگونه یک انتخاب رشته خوب داشته باشید که به بهترین رشته و دانشگاه دست پیدا کنید؟ چگونگی این امر با راهنمایی گرفتن از مشاور تحصیلی محقق خواهد شد، مشاوره انتخاب رشته آنلاین و تلفنی پیشنهاد ما برای انتخاب رشته دانشگاهی شماست تا به راحتی و در منزل بتوانید انتخاب رشته اصولی داشته باشید. 

کارنامه انتخاب رشته کنکور تجربی ۱۴۰۲: در چند سال اخیر در بخش اول کارنامه تجربی سهمیه و استان بومی مشخص شده است که این بخش در انتخاب رشته شما بسیار تاثیرگذار است. بخش دوم کارنامه وضعیت مجاز به انتخاب رشته را نشان می دهد که مجاز شدن به رتبه کسب شده شما بستگی دارد، دوره های شبانه و روزانه و فرهنگیان نیز در این بخش گنجانده شده است. قسمت سوم نیز درصد دروس، نمرات خام و نمره کل آزمون اختصاصی فرد در این بخش مشخص می شود. این قسمت اصلی ترین بخش کارنامه اولیه کنکور تجربی را به خود اختصاص می دهد. تعابیری مانند رتبه کشوری، رتبه در سهمیه که در انتخاب رشته تجربی بسیار اهمیت دارد، بسیاری از داوطلبان از این موارد بی اطلاع هستند و از کاربرد آنها را در انتخاب رشته آگاه نیستند. توصیه می‌شود از مشاوران و متخصصان گروه آموزشی الف مشاور کمک بگیرند و از خدمات الف مشاور استفاده کنند. 

Course Selection.1jpg min مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

مزایای مشاوره تحصیلی

  • شناخت خود: یکی از مهم‌ترین مزایای مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان، شناخت بهتر از خود است. از طریق مشاوره تحصیلی، دانش آموزان می‌توانند بهترین تصمیمات را درباره تحصیلات خود بگیرند و از رشته‌هایی که با علاقه خود هماهنگ هستند، انتخاب کنند.

  • راهنمایی در انتخاب رشته: انتخاب رشته تحصیلی، یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که دانش آموزان باید بگیرند. با استفاده از مشاوره تحصیلی، دانش آموزان می‌توانند با شناخت بهتر از علاقه‌های خود، رشته‌هایی را انتخاب کنند که با آنها سازگاری دارند و برای آینده شان مناسب هستند.

  • راهنمایی در انتخاب دانشگاه: انتخاب دانشگاه، نیز یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که دانش آموزان باید بگیرند. با استفاده از مشاوره تحصیلی، دانش آموزان می‌توانند با شناخت بهتر از رشته و موقعیت جغرافیایی، دانشگاه‌هایی را انتخاب کنند که برای آینده شان مناسب هستند.

تلفن مشاوره انتخاب رشته دانشگاه

با توجه به نکات گفته شده دریافتیم انتخاب رشته امری خطیر در مسیر موفقیت و مهمترین قدم بعد از کنکور سراسری است. شماره تماس الف مشاور برای مشاوره انتخاب رشته دانشگاه ۰۹۱۲۱۷۵۰۶۹۷ می باشد. شما می توانید از ۱۰ صبح تا ۹ شب حتی در ایام تعطیل با بهترین مشاوران الف مشاور در ارتباط باشید. مشاوره انتخاب رشته آنلاین و تلفنی گزینه مناسبی برای همه دانش آموزان با هر مقطع تحصیلی است تا بتوانند با مشاوران با تجربه ارتباط برقرار کنند و برای انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی خود مشاوره دریافت کنند. همچنین طرح ۷ روز مشاوره تحصیلی نیز پیشنهاد ما برای پیشرفت تحصیلی روز افزون شماست.

ما را در اینستاگرام الف مشاور دنبال کنید.

چرا باید از یک مشاور برای انتخاب رشته کمک بگیریم؟

با توجه به وقت و تجربه ی کمی که دانش آموز در زمان محدود انتخاب رشته دارد، یک مشاور متخصص می تواند در کوتاه ترین زمان، مفید و موثرترین اطلاعات را در اختیار او قرار داده و از استرس انتخاب رشته بکاهد. مشاور با توجه به تجربه و تخصصی که دارد می تواند دانش آموز را از گزینه های پیش رویش آگاه سازد و او را به بهترین مسیر راهنمایی کند.

اهمیت مشاوره در انتخاب رشته درست کنکور ۱۴۰۲

پس از تلاش های شبانه روزی در طی سال تحصیلی و شرکت در کلاس های آموزشی باید انتخاب رشته اصولی و دقیقی انجام دهید تا زحمات شما به هدر نرود. با راهنمایی گرفتن از یک مشاور تحصیلی خوب انتخاب رشته درستی انجام خواهید داد. این مشاور باید از انواع رشته های دانشگاهی مطلع باشد و به رتبه ای که به دست آورده اید نیز توجه کند تا بداند در کدام رشته ها و دانشگاه ها می توانید پذیرفته شوید. پس با کمک گرفتن از مشاوره تحصیلی نگرانی از بابت انتخاب نادرست ندارید و با خیال راحت مطمئن هستید در رشته و دانشگاهی مناسب قبول می شوید. اهمیت مشاوره در انتخاب رشته درست به این جهت است که اگر شما انتخاب رشته خود را به تنهایی و با راهنمایی افراد بدون تجربه انجام دهید به نتیجه ای قابل قبول دست پیدا نخواهید کرد؛ زیرا این انتخاب بدون تخصص و با احساسات فردی انجام شده است. پس با توجه به این موضوع، مشاور با تخصص و با تجربه ای که دارد و همچنین علایق فردی شما عاقلانه و هدفمند انتخاب رشته درستی انجام می دهد.

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری 1402

بسیاری از داوطلبان کنکور که برای اولین بار در کنکور شرکت کرده‌اند؛ مهارت و تجربه کافی برای انتخاب بهترین رشته متناسب با رتبه و تراز خود را ندارند. باید توجه کنید که اگر در روند انتخاب رشته خود دچار اشتباه شوید؛ تمام زحمات شما در طی این چند سال به یک باره پوچ می‌شود. چه بسا داوطلبانی با تراز و رتبه‌های عالی به خاطر انتخاب رشته غیر اصولی و نادرست در رشته و دانشگاه خوب قبول نشده‌اند. بنابراین بهتر است برای انتخاب رشته دانشگاهی خود از یک متخصص در زمینه انتخاب رشته کمک بگیرید.

ویژگی های مشاوره عالی

یک مشاوره عالی باید چه ویژگی‌های داشته باشد تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید؟

 • مشاور تحصیلی باید با تجربه باشد

اولین مرحله در روند انتخاب رشته، انتخاب بهترین مشاور تحصیلی در زمینه انتخاب رشته است. فردی که انتخاب می‌کنید باید با تجربه باشد تا بتواند با توجه به رتبه، علاقه و استعداد شما بهترین رشته را برای‌تان انتخاب کند.

 • مشاور تحصیلی باید با وجدان باشد

مشاور تحصیلی که انتخاب می‌کنید باید وجدان کاری داشته باشد؛ با صبر و حوصله به شما گوش دهد و با توجه به علایق، و رتبه شما لیستی از کد‌های انتخاب رشته را ارائه دهد. برخی از مشاورین لیستی از پیش تعیین شده، دارند و برای هر داوطلب یک نسخه را می‌پیچند. این کار به شدت اشتباه است.

 • مشاور تحصیلی باید واقع بین باشد

یک مشاور خوب نباید تنها بر اساس رویاپردازی و علایق شما و بدون منطق انتخاب رشته کند. اگر تنها بر اساس رویاپردازی و علایق خود انتخاب رشته کنید، شانس قبولی در دانشگاه و رشته متناسب با رتبه شما کاهش می‌یابد. برای یک انتخاب رشته موفق باید تمام جوانب را در نظر بگیرید.

 • مشاور تحصیلی باید پشتیبان باشد

یک مشاور خوب باید تا آخرین مرحله انتخاب رشته داوطلب حتی در مرحله ویرایش کدها، خدمات پشتیبانی به داوطلب ارائه دهد و آن را راهنمایی کند.

 • خدمات مشاوره باید مقرون به صرفه باشد

باید هزینه‌ای که مشاور تحصیلی در ازای ارائه خدمات انتخاب رشته به شما می‌دهد، منطقی و مقرون به صرفه باشد. این امر موجب می‌شود تا داوطلبان بدون نگرانی از خدمات مشاوره استفاده کنند.

زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 1402

کنکور سراسری 1402 در دو نوبت دی ماه 1401 و تیر ماه 1402 صورت می‌گیرد؛ اما تنها یک انتخاب رشته برای آنها در نظر گرفته شده است. با توجه به آخرین اعلامیه سازمان سنجش مبنی بر برگزاری کنکور سراسری در 14 و 15 تیرماه 1402 انتظار می‌رود که فرآیند انتخاب رشته حدود یک ماه بعد در اواسط مرداد ماه رخ دهد.

البته هنوز از سمت سازمان سنجش زمان دقیقی برای انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام نشده است. پیشنهاد می‌شود برای اطلاع از آخرین اخبار کنکور از سمت سازمان سنجش در کانال تلگرامی الف مشاور عضو شوید.

73 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ – قبولی تضمینی»

 1. 509a661a80ad157dd4dd8fe7a3b45a27?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  درودوقت بخیراگرلیسانس پرستاری یامامایی داشته باشیم میتونیم کنکورارشدفیزیوتراپی شرکت کنیم تافیزیوتراپی قبول بشیم چون رتبه کنکورکارشناسی به رشته فیزیوتراپی نمیرسه یادوباره بایدکنکورکارشناسی بدیم؟

 2. 92236e5f198ea85b201dbe0250479a0f?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  سلام
  من از دوره ۷ روزه تون شروع کردم و الان هم هدف مو پیدا کردم هم توی امتحانات ترم دوم معدلم از ۱۸/۵ با ۱۹/۷۶ رسید 🥰😍
  سپاس از شما و مشاور خوب تون خانم مهدیانی عزیز🤩

 3. 92236e5f198ea85b201dbe0250479a0f?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  سلام
  من از دوره ۷ روزه تون شروع کردم و الان هم هدف مو پیدا کردم هم توی امتحانات ترم دوم معدلم از ۱۸/۵ با ۱۹/۷۶ رسید 🥰😍
  سپاس فراوان از شما و مشاور خوب تون خانم مهدیانی عزیز🤩

 4. 6095b3e69266364e1af8c54170dac4f3?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  سلام من دوره ی هفت روزه ی شما رو با آقای زینی وند پیش رفتم و نکات مطالعاتی که گفتند واقعا حرفه ای بود
  ممنونم از تیم الف و مشاورین خوبشون🌹

 5. 124016e8d2b2c51dda77d0aec78aca55?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  دمتون گرم مرسی زیاد از شما خانم پارسا عزیز و دوستداشتنی بابت برنامه حرفه ای که بمن دادید و وقتی که برای من گذاشتید خدا را شکر،
  منو از الان جزو رتبه های برتر بدونید

 6. 4e711ed4a36640848cfc75f46f1c7989?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  سلام من عاشق رشته تجربی هستم
  علوم هفتم18
  علوم هشتم16/75
  ریاضی هفتم17
  ریاضی هشتم20.
  ☑️علوم نهم 20
  ریاضی نهم16.5 و معدل نهمم 19.64هست
  با این نمراتم تجربی الف میارم یا ب؟

 7. d239bda6fc58987f90f90464216bb0be?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  سلام وقت تون بخیر
  راجع به اینکه کنکوردومرحله ای شد
  کسی که کنکوردیماه وهمچنین تیرماه شرکت کرده
  انتخاب رشته براساس کدوم مرحله انجام میشه؟
  اگه احیاناً درکنکور دیماه(مرحله اول) یکی ازدرسهاشو بخوبی پاسخ نداده باشد اماهمون درس رو درکنکورتیرماه(مرحله دوم) جبران کرده باشد به چه صورت خواهدبود؟

  1. b1b307ae43897cb9bd36e45acc96b1ea?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

   باسلام میخواستم ی تشکر ویژه ازتون داشته باشم سال پیش هم مشاوره و هم انتخاب رشته ام رو با شما پیش رفتم و به نتیجه دلخواهم رسیدم
   خیلیییی ممنونم از مجموعه بینظرتون🤩😍

 8. c11a76213ec045b455987b3245b89384?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  من پارسال با سیزده هزار منطقه سه برام انتخاب رشته کردید و غلوم آزمایشگاه سراسری قبول شدم…ممنون از مجموعه خوبتون😍😍

 9. 84b0020d56587debea7009f28e801e0d?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  من یک سال با خانم ثمری مشاوره داشتم
  روند مشاوره ایشون که محشر بود و اتفاقا انتخاب رشتم هم با مجموعه شما بود
  فیزیوتراپی دانشگاه شهید بهشتی تهران قبول شدم🤗👩‍⚕️
  واقعا تمام مشاورینتون عالی هستند😇

 10. 84b0020d56587debea7009f28e801e0d?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  ببخشید من از طریق یکی از آشناهامون با موسسه شما آشنا شدم الان خواستم ثبت نام کنم گفتن ظرفیتتون تکمیل شده من الان باید چیکار کنم
  تو رو خدا جواب بدید استرس دارم

 11. 0c9b3aad5bb630abde2f451ad18cbf29?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  مشاورین عالی و دلسوزی دارند این مجموعه
  من سال ۱۴۰۰ رتبتم ۲۳۰۰۰ شد تجربی شد ولی بعد از ارتباط رتبم به ۷۹۸ رسید و من واقعا از مشاورین دلسوز این مجموعه راضی ام

 12. f7bb7e4928b0e129c8fe15b80f7051b1?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  سلام با تشکر از سایت خوبتون
  تعریفتون رو از یکی از دوستان شنیده بودم،میخواستم شرایط انتخاب رشته رو جویا شم

 13. e7b8cbce31fef49723d9d9648be46639?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  من با آقای گرایی ارتباط گرفتم و واقعا تو زمان درس خوندنم و تعداد تستم پیشرفت قابل توجهی داشتم و ترازم هم در قلمچی از ۴۶۰۰ به ۷۸۰۰ رسید من واقعا راضی ام

 14. be75a2c48bebec0d64a9ed789826b974?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  سلام وقتتون بخیر
  من پارسال از مشاوره‌ی شما ( جناب آقای اکبری ) استفاده کردم خیلی برام مفید و کمک کننده بود کنکور نسبتاً خوبی رو هم پشت سر گذاشتم انشالله برای انتخاب رشته مجددا خدمتشون خواهیم رسید
  تشکر از موسسه‌ی درجه یک الف مشاور ❤️

 15. fab29678c1827a46a0149e27bbe55078?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  من با آقای گرایی ارتباط گرفتم و فوق العاده بنده رو در بحث تست و آزمون ها کمک کردن
  آزمون های شخصی ایشون فوق العاده است و تمام نقاط ضعف رو پوشش میدن

 16. cffc1c86d7a8435662e3875eaf0fde36?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  من با آقای گرایی ارتباط گرفتم و ایشون هم در زمینه کنکور و هم در زمینه دروسی که افتاده بودم منابعی رو برام ارسال و تهیه کردند که فوق العاده تاثیر گذار بود و تمام نقاط ضعفم رو پوشش داد

 17. bc493b22288111534222e3f7b3b31a1b?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  سلام خسته نباشید من پارسال با شما انتخاب رشته انجام دادم بهترین رشته و دانشگاهی که میخواستم رو بدست آوردم خیلی ممنون ازتون
  ولی امسال که دختر خالم خواسته با شما رزرو انجام بده گفتن که ظرفیت تکمیله
  هیج راهی نیست ؟؟؟؟؟؟

 18. 239345911d07a32807a5f736a34c7355?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  سلام من تعریف انتخاب رشتتونو خیلی شنیدم اما ارتباط گرفتم گفتن ظرفیتتون تکمیل شده،چیکار کنم الان؟من انتخاب رشته با شما میخوام

 19. ef68b8bd966ab02ecdd2c43e0bcd0e29?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  من پارسال از انتخاب رشته الف مشاور استفاده کردم و الان دارم رشته مورد علاقم،تربیت بدنی دانشگاه تهران میخونم😍از الف مشاور ممنونم واقعا فکر نمیکردم تهران بشه❤️❤️

 20. 0d05bbbf70ce42e5e91a479f719a2018?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  من سال پیش موسسه شما انتخاب رشته کردم کامپیوتر امیرکبیر قبول شدم کارتون عالیه ممنون از زحمتایی که میکشین ❤️❤️

 21. 84c82d80fdff27e2f753ba9cdb36537b?s=50&d=mm&r=g مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ - قبولی تضمینی

  سلام وقت بخير مشاور بنده در سال ١٤٠٢ جناب اقاي اكبري بودن و به شدت پيگير و خوش اخلاق همچنين برنامه هاشون به شدت دقيق و سازماندهي شده بود خصوصا در دوره جمعبندي، هم خودم و هم خانواده بسيار راضي بوديم از تيم مشاوره ايشون از الف مشاور واقعا متشكرم كه چنين مشاور حرفه اي رو در تيم خودشون دارن و اينده من با ايشون تضمين شد🙏🏻🙏🏻

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *