مشاوره انتخاب رشته با قیمت مناسب

جهت دریافت مشاوره انتخاب رشته با 09121750697 در تماس باشید .

مشاوره انتخاب رشته کنکور 1402

⚠️ توجه فرمایید :
#انتخاب_رشته امسال بر اساس شیوه نامه جدید و اصلاحات دفترچه انتخاب رشته انجام خواهد گرفت!

این انتخاب حیاتی را به الف مشاور بسپارید!

رهایی از سردرگمی با مشاوره انتخاب رشته الف مشاور

چرا مشاوره انلاین انتخاب رشته؟

 •  دسترسی به مشاوران بیشتر
 • هزینه کمتر 
 • وقت کمتر 
 • دریافت اطلاعات بیشتر

چرا باید از یک مشاور برای انتخاب رشته کمک بگیریم؟

با توجه به وقت و تجربه ی کمی که دانش آموز در زمان محدود انتخاب رشته دارد، یک مشاور متخصص می تواند در کوتاه ترین زمان، مفید و موثرترین اطلاعات را در اختیار او قرار داده و از استرس انتخاب رشته بکاهد. مشاور با توجه به تجربه و تخصصی که دارد می تواند دانش آموز را از گزینه های پیش رویش آگاه سازد و او را به بهترین مسیر راهنمایی کند.

مشاور انتخاب رشته و نجات از سردرگمی

زمانی که رتبه ی کنکور شما مشخص می شود، سوال های زیادی می تواند ذهن شما را درگیر کند. با این رتبه کدام دانشگاه قبول می شوم؟ چه رشته ای مناسبتر است؟ شرایط دانشگاه های مختلف چگونه است؟ آینده ی شغلی من در کدام رشته تضمین خواهد شد؟ اساتید کدام یک از دانشگاه ها بهتر و برجسته تر هستند؟

مشاوره انتخاب رشته با الف مشاور

فرایند انتخاب رشته تلفنی و انلاین به چه صورت می باشد؟

در انتخاب رشته تلفنی و آنلاین دقیقا مانند انتخاب رشته حضوری ، مشاور ابتدا از شما راجع به رتبه و علایقتان سوال می کند. سپس با بررسی رتبه ی شما در زیرگروه های متفاوت و علایق و توانمندی هایتان و بررسی شرایط مختلف، بهترین انتخاب ها را به شما معرفی می کند. همچنین شما را از مزایا و معایب دانشگاه ها و رشته های مختلف آگاه می کند.

بعد آزمون سراسری یکی از مهم ترین اقدامات برای رسیدن به دانشگاه انتخاب رشته درست و اصولی است. برای داشتن بهترین نتیجه نیازمند مشاوره انتخاب رشته هستید. این مرحله مهم در آینده شغلی و تحصیلی شما بسیار تاثیرگذار است. بعد از اعلام نتایج اولیه همه افراد به دنبال یک مشاور خوب و با تجربه هستند تا انتخاب رشته خوبی داشته باشند. برای داشتن یک انتخاب رشته ایده آل، فرد باید از کارنامه اولیه که وضعیت او را در کنکور مشخص کرده مطلع باشد. بر اساس رتبه کسب شده از سهمیه نهایی بداند در رشته محل های موجود چقدر شانس قبولی دارد و بر این اساس بتواند انتخاب رشته ای مناسب داشته باشد. همه این موارد را یک مشاور باتجربه به فرد منتقل می کند و برای یک انتخاب رشته خوب به او راهنمایی می دهد. مشاوره انتخاب رشته توسط فردی با تجربه سبب می شود شرایط و وضعیت فرد به خوبی بررسی شود، این شرایط بدین شرح است:

  1. علاقه و توانایی های فرد بررسی می شود.
  2. ماهیت رشته و بازار کار آن در آینده معرفی می شود.
  3. برای قبولی در رشته محل دلخواه چه رتبه ای لازم است؟
  4. شهریه این رشته در تمام دوره های ارائه دهنده
  5. کارنامه اولیه آزمون سراسری بررسی و تحلیل می شود.
  6. از نرم افزار مجازی انتخاب رشته برای تعیین شانس قبولی فرد در رشته محل های مورد علاقه استفاده می شود.
  7. داشتن اطلاعات کافی از زیرگروه ها و نتایج آنها در ارتباط با رتبه به دست آمده
  8. اطلاع از تغییرات و اصلاحات جدید دفترچه انتخاب رشته
 1.  

آکادمی الف مشاور امکان مشاوره انتخاب رشته کنکور را برای همه داوطلبان کنکور سراسری فراهم کرده است، برای داشتن آینده شغلی تضمین شده مستلزم انتخاب رشته درست هستید. برای داشتن یک انتخاب رشته هدفمند از انتخاب رشته آنلاین و تلفنی استفاده کنید.

مشاوره انتخاب رشته رایگان

متقاضیانی که بعد آزمون سراسری مجاز به انتخاب رشته می شوند باید آگاهی لازم از مراحل: زمان انتخاب رشته، نحوه درست انجام آن، میزان تاثیر سهمیه ها و… داشته باشند. با توجه به این موارد باید بدون هیچ گونه اشتباه این مرحله یعنی انتخاب رشته سرنوشت ساز را انجام دهند. برای کسب موفقیت و برداشتن قدم پایانی برای رسیدن به رشته دلخواه و دانشگاه مدنظر، بهره مندی از یک مشاور باتجربه و کاربلد که اطلاعات کاملی از انتخاب رشته دارد از مهم ترین اقدامات است. تجارب مشاوران به شما کمک می کند تا آرزوهای شما به واقعیت محول شود. انتخاب رشته تلفنی و آنلاین که به صورت رایگان انجام می شود، یک راه مطمئن و بدون دردسر است که برای همه داوطلبان کنکور با هر رتبه و هر موقعیتی فراهم شده است. همچنین با وارد کردن درصد های احتمالی خود در نرم افزار انتخاب رشته می توانید از درصد قبولی خود در رشته دلخواه مطلع شوید.

مشاوره انتخاب رشته آنلاین

داوطلبانی که برای اولین بار در کنکور شرکت می کنند، برای انتخاب رشته هیچ تجربه ای ندارند و امکان اشتباه آنها بیشتر است. حتی اگر رتبه قابل قبولی کسب کرده باشند، با انتخاب رشته غلط موفق به تحصیل در رشته دلخواه و دانشگاه مدنظر نمی شوند. الف مشاور به شما توصیه می کند قبل از ثبت کد رشته ها انتخابی از مشاوره انتخاب رشته آنلاین و تلفنی استفاده کنید تا با اطمینان خاطر بتوانید انتخاب رشته خوبی داشته باشید.

Contact number to contact us min مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ + مشاوره تلفنی و آنلاین

شماره مشاوره تحصیلی رایگان با موبایل

این روز ها با وجود مشغله های فراوان در زندگی افراد نمی‌توانند از مشاوره حضوری بهره ببرند و زمان کافی برای مراجعه به مراکز مشاوره را ندارند، مشاوره تلفنی به همان اندازه می‌تواند کمک و راهنمای خوبی برای رفع مشکلات تحصیلی افراد باشد. پس لزوم مشاوره تلفنی بین افراد بسیار احساس می شود. یک مشاور تلفنی در هر شرایطی می‌تواند راهنمای خوبی برای حل مشکلات تحصیلی و همچنین برنامه ریزی درسی شما باشد. بسیاری از افراد با شماره تلفن مرکز مشاوره الف مشاور تماس می گیرند و سوالات و ابهامات درسی خود را مطرح می کنند. این افراد همیشه رضایت خود را از مشاوره دریافتی ابراز داشته اند. اما شاید تعدادی از افراد وجود داشته باشند که از شماره مشاوره موبايل الف مشاور مطلع نباشند. مشاوران مجرب و حرفه ای ما پاسخگوی سوالات شما در هر زمینه ای و در رشته های انسانی، ریاضی، تجربی، هنر و فنی و حرفه ای هستند. شما می توانید سوالات خود را درباره ی انتخاب رشته تحصیلی( دانشگاه و دبیرستان)، برنامه ریزی کنکور، برنامه ریزی امتحانات، مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و… به صورت کاملا تخصصی دريافت کنید. مشاوره تحصیلی با موبایل این امکان را فراهم کرده است تا دانش آموزان در همه مقاطع بتوانند به راحتی با مشاور خود ارتباط برقرار کنند. مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان و همچنین والدین آنها به یک ضرورت تبدیل شده است، زیرا تحصیل اصل مهم زندگی افراد شده است و بدون راهنمایی نمی‌توان به موفقیت تحصیلی دست پیدا کرد. خوشبختانه امکان شماره مشاوره تحصیلی رایگان با موبایل برای همه افراد بدون پرداخت هزینه فراهم شده است تا به راحتی بتوانند از خدمات مشاوره ای بهرمند شوند. این خدمات برای همه شهر ها و در هر نقطه ای از کشور فراهم شده است تا برای همه افراد مفید و موثر باشد. اکنون می توانید با شماره ۰۹۱۲۱۷۵۰۶۹۷ تماس بگیرید و مشاوره دلخواه خود را در هر زمینه ای دریافت کنید.

🔴 کنکور ۱۴۰۲ در یک‌ نگاه

☃️ کنکور دی

🔹 زمان ثبت نام کنکور دی : ۸ تا ۱۴ آبان ماه
🔹 زمان اجرای کنکور دی : ۲۹ و ۳۰ دی ماه
🔹 پنج شنبه ۲۹ دی ماه : کنکور تجربی و زبان
🔹 جمعه ۳۰ دی ماه : کنکور انسانی و ریاضی و هنر

🏜 کنکور تیر

🔹 زمان ثبت نام کنکور تیر : ۱۵ تا ۲۱ فروردین ماه
🔹 زمان اجرای کنکور تیر : ۱۴ و ۱۵ تیر ماه
🔹 چهارشنبه ۱۴ تیر ماه : کنکور انسانی و ریاضی و هنر
🔹 پنج شنبه ۱۵ تیر ماه : کنکور تجربی و زبان

🟢 سایر اطلاعات

🔹 امکان ثبت نام در هر دو کنکور میسر می باشد.
🔹 درصورت شرکت در هر دو کنکور داوطلب برای انتخاب رشته باید یکی را انتخاب کند.
🔹 تراز کنکور + تراز معدل = تراز نهایی
🔹 دروس‌ عمومی حذف شد.
🔹 اعتبار نتیجه کنکور = دو سال
🔹 اهمیت بالای دروس عمومی در امتحان نهایی
🔹 تاثیر معدل برای افرادی که کنکور رشته دیگر می دهند ۲۶ درصد و تاثیر کنکور ۷۴ درصد می باشد.
🔹 تاثیر معدل برای رشته هنر و زبان ۲۶ درصد و تاثیر‌ کنکور ۷۴ درصد می باشد.
🔹 تاثیر معدل در سه شاخه نظری برای افرادی در رشته خود کنکور‌ می دهند ۴۰ درصد و تاثیر‌کنکور ۶۰ درصد می باشد.
🔹 افزایش اهمیت درس تاریخ و جغرافیا
🔹 انتخاب رشته – مصاحبه دانشگاه شرایط خاص – کارنامه نهایی بعد کنکور تیر می باشد.

مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی

هرساله به تعداد داوطلبان کنکور تجربی افزوده می شود، پر جمعیت ترین گروه آزمایشی کنکور سراسری را به خود اختصاص داده است. همچنین این گروه برای انتخاب رشته از پیچیدگی خاصی برخوردار است که نیازمند توجه و دقت زیاد برای انتخاب رشته دانشگاه دارد. با توجه به تعداد فراوان داوطلبان کنکور تجربی شما نگران قبولی خود هستید که با این رتبه چه رشته و دانشگاهی قبول می شوید؟ اما بهتر است به این فکر کنید با این رتبه چگونه یک انتخاب رشته خوب داشته باشید که به بهترین رشته و دانشگاه دست پیدا کنید؟ چگونگی این امر با راهنمایی گرفتن از مشاور تحصیلی محقق خواهد شد، مشاوره انتخاب رشته آنلاین و تلفنی پیشنهاد ما برای انتخاب رشته دانشگاهی شماست تا به راحتی و در منزل بتوانید انتخاب رشته اصولی داشته باشید. 

کارنامه انتخاب رشته کنکور تجربی ۱۴۰۲: در چند سال اخیر در بخش اول کارنامه تجربی سهمیه و استان بومی مشخص شده است که این بخش در انتخاب رشته شما بسیار تاثیرگذار است. بخش دوم کارنامه وضعیت مجاز به انتخاب رشته را نشان می دهد که مجاز شدن به رتبه کسب شده شما بستگی دارد، دوره های شبانه و روزانه و فرهنگیان نیز در این بخش گنجانده شده است. قسمت سوم نیز درصد دروس، نمرات خام و نمره کل آزمون اختصاصی فرد در این بخش مشخص می شود. این قسمت اصلی ترین بخش کارنامه اولیه کنکور تجربی را به خود اختصاص می دهد. تعابیری مانند رتبه کشوری، رتبه در سهمیه که در انتخاب رشته تجربی بسیار اهمیت دارد، بسیاری از داوطلبان از این موارد بی اطلاع هستند و از کاربرد آنها را در انتخاب رشته آگاه نیستند. توصیه می‌شود از مشاوران و متخصصان گروه آموزشی الف مشاور کمک بگیرند و از خدمات الف مشاور استفاده کنند. 

Course Selection.1jpg min مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ + مشاوره تلفنی و آنلاین

مزایای مشاوره تحصیلی

  • شناخت خود: یکی از مهم‌ترین مزایای مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان، شناخت بهتر از خود است. از طریق مشاوره تحصیلی، دانش آموزان می‌توانند بهترین تصمیمات را درباره تحصیلات خود بگیرند و از رشته‌هایی که با علاقه خود هماهنگ هستند، انتخاب کنند.

  • راهنمایی در انتخاب رشته: انتخاب رشته تحصیلی، یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که دانش آموزان باید بگیرند. با استفاده از مشاوره تحصیلی، دانش آموزان می‌توانند با شناخت بهتر از علاقه‌های خود، رشته‌هایی را انتخاب کنند که با آنها سازگاری دارند و برای آینده شان مناسب هستند.

  • راهنمایی در انتخاب دانشگاه: انتخاب دانشگاه، نیز یکی از مهم‌ترین تصمیماتی است که دانش آموزان باید بگیرند. با استفاده از مشاوره تحصیلی، دانش آموزان می‌توانند با شناخت بهتر از رشته و موقعیت جغرافیایی، دانشگاه‌هایی را انتخاب کنند که برای آینده شان مناسب هستند.

تلفن مشاوره انتخاب رشته دانشگاه

با توجه به نکات گفته شده دریافتیم انتخاب رشته امری خطیر در مسیر موفقیت و مهمترین قدم بعد از کنکور سراسری است. شماره تماس الف مشاور برای مشاوره انتخاب رشته دانشگاه ۰۹۱۲۱۷۵۰۶۹۷ می باشد. شما می توانید از ۱۰ صبح تا ۹ شب حتی در ایام تعطیل با بهترین مشاوران الف مشاور در ارتباط باشید. مشاوره انتخاب رشته آنلاین و تلفنی گزینه مناسبی برای همه دانش آموزان با هر مقطع تحصیلی است تا بتوانند با مشاوران با تجربه ارتباط برقرار کنند و برای انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی خود مشاوره دریافت کنند. همچنین طرح ۷ روز مشاوره تحصیلی رایگان نیز پیشنهاد ما برای پیشرفت تحصیلی روز افزون شماست.

ما را در اینستاگرام الف مشاور دنبال کنید.

چرا باید از یک مشاور برای انتخاب رشته کمک بگیریم؟

با توجه به وقت و تجربه ی کمی که دانش آموز در زمان محدود انتخاب رشته دارد، یک مشاور متخصص می تواند در کوتاه ترین زمان، مفید و موثرترین اطلاعات را در اختیار او قرار داده و از استرس انتخاب رشته بکاهد. مشاور با توجه به تجربه و تخصصی که دارد می تواند دانش آموز را از گزینه های پیش رویش آگاه سازد و او را به بهترین مسیر راهنمایی کند.

اهمیت مشاوره در انتخاب رشته درست کنکور ۱۴۰۲

پس از تلاش های شبانه روزی در طی سال تحصیلی و شرکت در کلاس های آموزشی باید انتخاب رشته اصولی و دقیقی انجام دهید تا زحمات شما به هدر نرود. با راهنمایی گرفتن از یک مشاور تحصیلی خوب انتخاب رشته درستی انجام خواهید داد. این مشاور باید از انواع رشته های دانشگاهی مطلع باشد و به رتبه ای که به دست آورده اید نیز توجه کند تا بداند در کدام رشته ها و دانشگاه ها می توانید پذیرفته شوید. پس با کمک گرفتن از مشاوره تحصیلی نگرانی از بابت انتخاب نادرست ندارید و با خیال راحت مطمئن هستید در رشته و دانشگاهی مناسب قبول می شوید. اهمیت مشاوره در انتخاب رشته درست به این جهت است که اگر شما انتخاب رشته خود را به تنهایی و با راهنمایی افراد بدون تجربه انجام دهید به نتیجه ای قابل قبول دست پیدا نخواهید کرد؛ زیرا این انتخاب بدون تخصص و با احساسات فردی انجام شده است. پس با توجه به این موضوع، مشاور با تخصص و با تجربه ای که دارد و همچنین علایق فردی شما عاقلانه و هدفمند انتخاب رشته درستی انجام می دهد.