مشاوره تحصیلی رایگان با الف مشاور
مشاوره تحصیلی رایگان با الف مشاور

طرح 7 روز مشاوره تحصیلی رایگان و برنامه ریزی کنکور

۷روز رایگان با الف مشاور، ۷روز به سبک رتبه برترها درس بخون!!

برای دریافت برنامه 7 روز مشاوره رایگان با الف مشاور، پایه تحصیلی، سن و هدفتون رو برای ما در واتساپ ارسال کنید. اطلاعات شما پیش ما محفوظ می مونه:)

ضمنا تمامی برنامه های تحصیلی تیم الف مشاور، مخصوص شماست که با توجه به استعداد، توانایی، مهارت ها و شرایط شما طرح ریزی میشه.

فقط 7 روز  کافیه تا اصول درس خوندن مثل رتبه برتر ها رو یاد بگیری!

با ما همراه شو و این فرصت طلایی رو از دست نده رفیق 🙂

ما توی این دوره به طور کامل مواردی که یک دانش آموز برای رتبه برتر شدن نیاز داره رو بهش آموزش میدیم. با هر شرایطی که داری این فرصت رو از دست نده!

برای دریافت 7 روز مشاوره رایگان با ما در تماس باشید .

رتبه های عالی دانش اموزان طرح مشاوره تحصیلی الف مشاور

برای مشاهده تصاویر روی آن ها کلیک کنید.

رضایت دانش آموزان از مشاوره تحصیلی رایگان الف مشاور

از سردرگمی فرار کن با مشاور تحصیلی الف مشاور
مشاوره تحصیلی رایگان با الف مشاور
هدایت تحصیلی با الف مشاور

چرا باید مشاور داشته باشیم؟

همان طور که می دانید کنکور یک فرایند چند ماه است که شامل بخش های مختلف می شود و اگر صرفا به چشم یک آزمون ۴ ساعته به آن نگاه شود نمی توان نتیجه ی مطلوبی از آن گرفت. دانش آموز کنکوری وقتی هدف و دانشگاه مورد نظرش را در نظر می گیرد، شروع به برنامه ریزی و درس خواندن می کند. اما نکته ی مهم این است که بسیاری از دانش آموزان در این مسیر نیاز به همراه و یاوری دارند که این مسیر پر پیچ و خم را برای آنها هموار سازد، آنها را از اشتباهاتشان آگاه کند، نحوه ی درست درس خواندن و تست زدن را به آنها آموزش دهد و تا روز کنکور آنها را آماده برای یک آزمون خوب و موفق نگه دارد. مشاور تحصیلی می تواند تمامی این کارها را برای شما انجام دهد. 

اصلا مشاوره تحصیلی نیازه؟

مشاور با شناخت ویژگی های مختلف دانش آموز بهترین برنامه ریزی ممکن را برای رسیدن به رتبه ی عالی انجام می دهد. در مشاور تحصیلی تلفنی با آموزش چگونگی خواندن هر درس و نحوه ی سوالاتی که از آن در کنکور مطرح می شود، از اشتباه رفتن مسیر جلوگیری می کند و از همان ابتدا شما را وارد مسیر هموار موفقیت می کند. او با آموزش مهارت های مربوط به مدیریت زمان، مفید و مختصر درس خواندن را به شما آموزش داده و باعث می شود که از زمانی که در اختیار دارد به بهترین وجه ممکن بهره ببرید. در سال سرنوشت ساز کنکور، وقت طلاست با مشاوره تحصیلی تلفنی و انلاین، تایمی را جهت رفت و امد و موارد این چنینی از دست نمی دهید.

مشاوره تحصیلی رایگان با الف مشاور

اهمیت مشاور تحصیلی کنکور برای کسب رتبه عالی

اگر با تمام رتبه برترهای کنکور صحبت کنید متوجه خواهید شد، همه ی آنها یک برنامه ریزی مشخص برای کنکور داشتند، هیچکس بدون برنامه ریزی کنکور به صورت اصولی و صحیح، نمی تواند در کنکور رتبه بالایی کسب کند. ندانستن اهمیت زیاد مشاوره تحصیلی باعث میشود افراد از این کار اجتناب یا به عبارتی دیگر فرار کنند؛ یادگیری برنامه ریزی نه تنها به کسب رتبه بالا در کنکور کمک بزرگی می کند، بلکه در آینده در زمینه پیشرفت تحصیلات تکمیلی و شغلی نیز به شما کمک شایانی خواهد کرد. تمامی افراد موفق و شناخته شده در دنیا عقیده دارند که انسان اگر با برنامه ریزی درست زندگی نکند، هیچوقت در هیچ مقطعی از زندگی موفق نخواهد شد.

به طور کلی، مزایای مشاوره تحصیلی و با برنامه درس خواندن به شرح زیر است:

 • باعث افزایش کیفیت مطالعه خواهد شد
 • در زمان صرفه جویی خواهد شد
 • بدون سردرگمی، اضطراب و با آرامش بیشتری مطالعه خواهید کرد
 • باعث پیشرفت درسی می شود
 • با داشتن برنامه می توانید مطالعه خود را در زمان وقوع یک بحران، مدیریت کنید
 • استراحت، تفریح و خواب کافی خواهید داشت.
 • و…

چرا باید برنامه ریزی درسی داشته باشیم؟

همه ی ما میدانیم امروزه پیشرفت در تحصیل و کسب نمرات بالا، برای موفقیت و ترقی، اهمیت بالایی دارد؛ بنابراین اگر قصد دارید در هر مقطع از تحصیل خود، نمرات بالایی کسب کنید، باید برنامه ریزی درسی داشته باشید؛ بدون تنظیم یک برنامه درست، به هیچ وجه نمی توانید حجم بالای کتاب‌های درسی خود را به طور کامل مطالعه کنید و یاد بگیرید.

مشاور برای برنامه ریزی درسی ابتدا اهداف شما را از درس خواندن شناسایی می کند، سپس درباره دروسی که در آن ضعیف تر از دروس دیگر عمل می کنید، سوالاتی را از شما میپرسد، سپس طبق اطلاعاتی که از شما درباره این موضوعات به دست می آورد و با توجه به تکنیک مطالعه مناسب شما و ظرفیت مطالعه، برای شما برنامه ریزی درسی انجام می دهد.

 • جلوگیری از اتلاف وقت
 • زمانبندی هدفمند
 • ایجاد تنوع در مطالعه دروس
 • رهایی بخشی از سردرگمی 
 • یادگیری تکنیک مطالعه مناسب خود
 • توانایی مدیریت بحران و جبران ساعات مطالعه
 • یادگیری تکنیک‌های امن تقویت حافظه
 • یادگیری مدیریت زمان مطالعه
 • رهایی از اضطراب و استرس‌های غیر طبیعی
 • و…

نکته ای که بهتر است به آن توجه داشته باشید، این است که در برنامه ریزی درسی، یک مشاور کاربلد و حرفه ای هیچوقت دانش آموز را مجبور به درس خواندن و کسب نمرات بالا نمی کند؛ بلکه با آموزش روش‌های مطالعه جذاب و صحبت‌های انگیزه دهنده و امیدبخش، دانش آموز را به مطالعه و تلاش کردن در جهت اهداف خود، علاقمند و امیدوار میکند.

در این بحث به اهمیت انتخاب مشاوره ی تحصیلی، ویژگی جلسات مشاوره در تمام مقاطع اشاره کردیم. فرد مشاوره دهنده باید در زمینه ی تحصیلی دارای تخصص لازم و تجربه ی بسیار باشد. همچنین باید دارای صبر و حوصله فراوان، کاربلد و با استعداد باشد. آکادمی الف مشاور با داشتن مشاورین مجرب و توانا می توانند شما را راهنمایی کنند. همچنین می توانید از طرح 7 روز مشاوره تحصیلی رایگان با الف مشاور بهره مند شوید.

یکی از عوامل موفقیت هر فرد در زمینه تحصیلی خود، داشتن مشاور تحصیلی خبره و مجرب است. امروزه به دلیل پیشرفت سطح علمی آزمون ها، کنکور و امتحانات، نیاز به یک مشاوره تحصیلی برای رسیدن به هدف خود نسبت به گذشته بیشتر احساس می شود.

برای موفق شدن در امتحانات و کنکور فقط بالا بودن ساعات مطالعه ی دروس کافی نمی باشد بلکه باید تمام کارهای روزمره و مطالعه ی درسی شما به درستی برنامه ریزی شود تا بتوانید در مسیر درست برای رسیدن به هدف خود گام بردارید.

افراد می توانند از مشاوره ی تحصیلی در تمامی مقاطع تحصیلی اعم از ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا بهره مند شوند.

یک مشاور تحصیلی خوب به دلیل تجربه ی زیاد در زمینه  تحصیلی می تواند به شما نحوه ی اصولی برنامه ریزی و نوع برنامه ریزی را توضیح دهد و یک برنامه ی جامعی برای شما تعیین کند تا با استفاده از ان و تلاش کافی به هدفتان برسید.

مشاور تحصیلی، شخصی است که توانایی ارائه راه های علمی بر اساس مقاومت ذهنی دانش آموز و سختی دروس را دارد. 

در دنیای امروز به دلیل پیشرفت تکنولوژی می توانید از مشاوره تحصیلی تلفنی و به دلیل تنوع و رقابت بین موسسه های مشاوره تحصیلی می توانید از مشاوره تحصیلی رایگان بعضی موسسه ها استفاده کنید.

چرا باید از مشاوره تحصیلی  و برنامه ریزی تحصیلی استفاده کرد؟

امروزه اهمیت داشتن مشاوره ی تحصیلی و برنامه ریزی درسی کنکور بر کسی پوشیده نیست. برای موفقیت در زمینه ی تحصیلی استفاده از مشاوره ی تحصیلی درست بسیار مفید می باشد.

دلیل موفقیت روز افزون بعضی افراد داشتن برنامه ریزی است. آن ها با داشتن یک برنامه ی مفید از حداکثر زمان خود به نحو احسن استفاده می کنند و می توانند هر کاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. 

امروزه دانش آموزان در یک رقابت تنگاتنگ برای قبولی در بهترین رشته ها و بهترین دانشگاه ها هستند، بنابراین باید یک برنامه ی جامعی داشته باشید و این تنها با در اختیار داشتن مشاور خبره میسر میباشد.

جلسات مشاوره باید به چه صورت باشد؟

جلسات مشاوره باید از یک سری اصول اخلاقی و اصول حرفه ایی پیروی کند. دانش آموز یا دانشجو باید با مشاور خود به طور صادقانه حرف بزند و تمام موارد مدنظر مشاور خود را به طور واضح بیان کند. اگر فرد سوال یا ابهامی داشت باید به طور واضح مطرح کند تا مشاور به درستی او را راهنمایی کند. چرا که در این جلسات، مشاور نقاط قوت و ضعف فرد را شناسایی می کند و از علاقه، توانایی و روتین زندگی فرد آگاه می شود و سپس با توجه به تجربه و علم خود یک برنامه ی جامع و مفیدی را ارائه می دهد تا با استفاده از آن به هدفتان نزدیک شوید.

البته این پایان کار نیست. مشاور تا رسیدن شما به هدفتان در کنار شما خواهد بود و همچنان شما را راهنمایی می کند و در صورت نیاز برنامه ی شما را اصلاح و یا برنامه ی جدیدی را ارائه می دهد.

در این جلسات مشاوره، فرد به خودشناسی و آرامش می رسد. استرس و فشار درسی کمتری را تجربه می کند که این امر سبب شکوفا شدن استعداد او و پیشرفت در مسیر هدفش می شود.

مشاوره ی تحصیلی تلفنی

مشاوره ی تحصیلی تلفنی به دلیل پیشرفت سطح زندگی، وجود دغدغه های فراوان افراد، مشغله های بسیار، کمبود وقت و وجود ترافیک های برگ در کلانشهرها، بهترین گزینه برای خانواده ها و دانش آموزان است. چرا که بدون نیاز به حضور فیزیکی در موسسه و در هر جایی امکان پذیر است.

دانش آموزان می توانند در هر مکانی، چه در خانه و چه بیرون از خانه و در هر موقعیتی بدون مشکل با مشاور خود تماس بگیرند و از راهنمایی او استفاده کنند. کیفیت جلسات تلفنی مشاوره با جلسات حضوری فرقی ندارد و چه بسا ممکن است جلسات مشاوره سریع تر و با کیفیت تر نسبت به جلسات حضوری انجام شود.

همچنین استفاده از مشاوره ی تلفنی می تواند از نظر مادی مقرون به صرفه باشد. چرا که شرکت در جلسات مشاوره ی تلفنی هزینه ی کمتری نسبت به جلسات حضوری دارد و تمامی هزینه های اضافی را حذف می کند.

بسیاری از افراد به دلایلی که در بالا به آن اشاره کردیم اعم از کمبود وقت و هزینه تمایل به داشتن مشاوره ی حضوری ندارند اما از آنجا که داشتن یک مشاوره ی تحصیلی خوب برای راهنمایی و کاهش استرس و نگرانی های ناشی از آزمون و کنکور الزامی است. مشاوره ی تحصیلی تلفنی بهترین گزینه می باشد.

مزایای مشاوره ی تلفنی

عدم حضور فیزیکی

مقرون به صرفه

مشاوره ی سریع تر و با کیفیت تر

صرفه جویی در وقت

راحتی و آسایش بیشتر

مشاوره تحصیلی تلفنی رایگان

امروزه افراد حتی در مناطق محروم و دور افتاده می توانند برای حل مشکلات و سوالات خود از خدمات مشاوره ی تحصیلی رایگان به صورت تلفنی بهره مند شوند.

افراد بسیاری به دلیل هزینه زیاد مشاوره ی حضوری از دریافت مشاوره امتناع می ورزند که این امر باعث می شود به نتیجه ی مطلوب خود دست پیدا نکنند. متقاضیان می توانند از مشاوره ی تحصیلی تلفنی رایگان الف مشاور استفاده کنند. 

با استفاده از مشاوره ی تحصیلی تلفنی رایگان الف مشاور، می توانید از هر شهر و مکانی فقط با یک تماس تلفنی سوالات خود را از مشاورین حرفه ایی ما بپرسید.

مشاوره تحصیلی آنلاین

امروزه به دلیل مشغله‌های زیاد، وجود ترافیک در کلان شهرها، عدم امکان دسترسی به مشاوره حضوری معتبر و مجرب، بالا بودن هزینه‌های مشاوره و رفت و آمد بسیاری از افراد از مراجعه کردن به مشاوره تحصیلی خودداری می‌کنند. 

الف مشاور با آگاهی بر این موضوع، امکان استفاده از مشاوره تحصیلی به صورت انلاین و تلفنی را برای دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور فراهم آورده است. شما می‌توانید به صورت غیر‌حضوری در هر مقطع و رشته‌ای از الف مشاور، مشاوره تحصیلی آنلاین دریافت کنید.

بدین صورت دانش‌آموزان و داوطلبان نقاط دور‌دست که به مراکز مشاوره دسترسی ندارند، نیز از مزایای مشاوره تحصیلی و داشتن یک مشاور متخصص در زمینه مشاوره تحصیلی بهره‌مند می‌شوند.

مزایای استفاده از مشاوره تحصیلی به صورت آنلاین

 1. صرفه‌جویی در زمان
 2. کاهش هزینه‌ها اعم از هزینه رفت و آمد، هزینه مشاوره و سایر هزینه‌ها
 3. دسترسی بیشتر به مشاورین و گستردگی در انتخاب مشاور
 4. داشتن اطلاعات به روز در مراکز مشاوره آنلاین معتبر
 5. امکان دسترسی داوطلبان نقاط دور افتاده به بهترین مشاورهای تحصیلی کنکور 
 6. پیگیری دائم و مستمر وضعیت داوطلب
 7. ارائه برنامه جامع و اصولی طبق خصوصیات و توانایی داوطلب
 8. داشتن تایم مشاوره مفید و چه بسا بهتر از مشاوره حضوری
 9. پشتیبانی 24 ساعته

9 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره تحصیلی رایگان»

 1. سلام خداقوت
  واقعا خیلی خوشحال شدم از این طرحی که قرار دادین ۷ روز مشاوره رایگان برای کنکوری هایی که مطمئن نبودن که مشاوره میتونه کمک کننده باشه یا نه عالیه و میتونن امتحان کنن
  من خودم با مشاور خیلی راحتتر درس میخونم با برنامه ریزی و منظم و اینکه برای کسایی مثل من که نیاز دارن کسی کمکشون کنه و نقاط قوت و ضعفشون رو متوجه بشن واقعا عالیه و باعث پیشرفت در درس خوندن میشه.
  با تشکر از شما

 2. سلام
  خیلی خوشحالم که با موسسه شما و جناب آقای دوستدار اشنا شدم
  اکثر ضعف هام رو با کمک شما تونستم برطرف کنم و تراز قلمچیم رو به 7000 برسونم
  بازم ازتون ممنونم

   1. سلام خسته نباشید
    واقعا متشکرم از مشاوره ی خانم شاملو. خیلی با حوصله و مهربون هستند و خیلی پیگیری میکنند. ممنون از زحماتشون❤❤❤❤❤

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *