مشاوره درسی رایگان

مشاوره درسی رایگان + چت آنلاین

بسیاری بر این باورند موفقیت تحصیلی چه در دبیرستان چه در کنکور و دانشگاه زمانی محقق می شود که مطالعه شبانه روزی داشته باشید. نمی‌توان منکر شد مطالعه زیاد خوب نیست بلکه بسیار در موفقیت افراد موثر است، اما آنچیزی که مطالعه را به نتیجه می رساند برنامه ریزی درسی است که توسط مشاور توانمند انجام می شود. با توجه به پیشرفت تکنولوژی به راحتی به بدون صرف وقت می توانید با مشاور خود در زمینه های مختلف درسی در ارتباط باشید و مشکلات خود را مطرح کنید و از برنامه ریزی مطمئن برای بالا بردن نمرات و پیشرفت تحصیلی استفاده کنید. الف مشاور برای شما دسترسی آسان فراهم کرده است تا در هر زمانی بتوانید از طریق چت با مشاوران در ارتباط باشید و از طرح مشاوره تحصیلی رایگان استفاده کنید و با مشاوران ما مسائل درسی خود را در میان بگذارید. در ادامه روش های را برایتان شرح می دهیم.

تماس با الف مشاور، فقط برای ثبت نام در طرح مشاوره تحصیلی می باشد، برای پرسیدن سوال های خود با مشاورین تماس نگیرید!

طرح مشاوره درسی ویژه تابستان

✈️طرح #رایگان #پرواز_تابستانه✈️
‼️عجیب و غریب ترین طرح آموزشی #رایگان کل کشور‼️
😴با این طرح انفجاری توی فاز تحصیلیت رخ میده توی تابستون که خوابشم الان نمیبینی😴
🌧️الف مشاوره اینجاست تا #رایگان تابستونت رو بالای ابرا پرواااااز کنی🌧️

جهت دریافت بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور از الف مشاور کلیک کنید

چت با مشاور تحصیلی در تلگرام رایگان

در سال های گذشته دانش آموزان برای استفاده از مشاوره درسی باید مسافت زیادی را طی می کردند. اما اکنون با وجود نرم افزارهای ارتباطی مانند تلگرام و واتساپ که اکنون در دسترس همه می باشد، این ارتباط را آسان تر کرده است. بسیاری از دانش آموزان در روستاها و شهرستان ها امکان مشاوره حضوری را ندارند، باید وقتشان را صرف مطالعه کنند و همچنین زمان برای همه دانش آموزان بسیار ارزشمند است.  به همین خاطر چت با مشاور تحصیلی در تلگرام خدمت مشاوره ای است که می‌توان اقدامی سودمند در جهت کاهش هزینه های تحصیلی دانست. الف مشاور نیز این امکان را برای همگان فراهم کرده تا داوطلبان کنکور و دانش آموزان عزیز بتوانند، پس از ثبت نام در طرح مشاوره تحصیلی رایگان، مشاوره خود را به صورت آنلاین در تلگرام دریافت کنند. 

برای طراحی بهترین برنامه ریزی درسی و رسیدن به هدف خود، کلیک کنید.

شماره مشاور تحصیلی رایگان

شما محصلان و دانش آموزان برای پیشرفت و موفقیت درسی ابتدا نیازمند آموختن روش های صحیح مطالعه و برنامه ریزی درسی هستید. یادگیری این روش ها زمانی محقق می شود مشاور تحصیلی باتجربه این حوزه را بیابید. این مشاور چگونگی پیش بردن مطالب درسی را به شما می آموزد. وقتی روش های صحیح مطالعه را بدانید از مشکلات درسی در حین مطالعه جلوگیری می شود. در نهایت شما مهارت کافی برای دستیابی به موفقیت تحصیلی خواهید داشت. با دانستن این موارد دانستید داشتن مشاوری همراه برای رسیدن به هدف های تحصیلی الزامی است. با وجود شماره مشاور تحصیلی همه افراد حتی در دورترین شهرها و نقاط محروم می‌توانند از خدمات مشاوره درسی رایگان استفاده کنند.

میدونی چطوری باید درس بخونی؟ یا صرفا فقط داری درس میخونی؟🤷🏻‍♀
این فایل صوتی🎧 ویژه هرسه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم و حتی فارغ التحصیل های عزیز هستش👩🏻‍🎓👨🏻‍🎓
06:35 پنجشنبه قبل از آزمون چجوری درس بخونم⁉️
آزمون شرکت کردنت با دلیل بوده؟ یا خواستی از دوستات جانمونی که شرکت کردی⁉️😕
زمان آزمون شرکت کردن برای هرکسی متفاوته ⏰️⏳️
درکنار علمت، مهارت هم داری⁉️🤺
اگر از بودجه بندی جاموندم چیکار کنم⁉️📆
اینکار رو انجام بده تا بهترین نتیجه رو از آزمونت بگیری👌
خودت هدف گذاری میکنی⁉️📋
🔴 آیدی کانال ما:👇
🎯@alefmoshavereh

مشاوره تحصیلی تلفنی

برای داشتن آینده شغلی مطمئن، تصمیمات مربوط به تحصیل بسیار اهمیت دارد. انتخاب های شما از انتخاب رشته در پایه نهم تا انتخاب رشته دانشگاه در سرنوشت‌ شغلی شما بسیار تاثیر گذار هستند. اگر از این موفقیت های حساس به راحتی عبور کنید و راهنمای باتجربه نداشته باشید یقینا به هدف های مدنظر خود نمی رسید. برای دستیابی به هدف هایتان از خدمات مشاور کنکور الف مشاور استفاده کنید. برای همه دانش آموزان و داوطلبان کنکور امکان مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل فراهم شده است تا به سهولت با مشاوران خود در ارتباط باشید.

مشاوره تحصیلی رایگان متوسطه دوم / مشاوره تحصیلی دبیرستان 

تغییرات در سیستم آموزشی به گونه ای شده است که بعد از ابتدایی متوسطه اول و سپس متوسطه دوم قرار می گیرد. متوسطه اول برای دانش آموزان و والدین آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. همه دانش آموزان تلاش می کنند با موفقیت این دوره را سپری کنند. اهمیت این دوره به دلیل وجود فرایند انتخاب رشته آن است. بنابراین نمی‌توان از داشتن مشاور تحصیلی دراین دوره غافل شد. برنامه ریزی درسی اصل مهم و اساسی برای رسیدن به موفقیت در این دوره محسوب می شود. به همین خاطر الف مشاور۷ روز مشاوره تحصیلی رایگان و همچنین برنامه ریزی شخصی ویژه امتحانات خرداد به شما پیشنهاد می کند. 

مشاوره درسی رایگان + چت آنلاین 1
بهترین مشاور و برنامه را انتخاب کن!

مشاور تحصیلی رایگان واتساپ

با توجه به در دسترس بودن تلفن همراه و اینترنت، استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان واتساپ مورد استقبال بسیاری از دانش آموزان برای دریافت برنامه ریزی و مطرح کردن سوالات خود از مشاور تحصیلی قرار گرفته است. برای جبران افت تحصیلی خود و بالابردن نمرات درسی در امتحانات خرداد ماه امکان استفاده از مشاور درسی رایگان واتساپ را از دست ندهید.

🔴📣 روتین برنامه‌ی درسی
  • 🔹۱. مرور درس‌ها رو به صورت اولویت‌بندی شده، یادداشت کن.
  • 🔹۲. برنامه‌ی درسیت باید هفتگی باشه و یهویی حجم زیاد رو ننویس.
  • 🔹۳. یه جدول برای ثبت عملکرد روزانه و ساعات درسیت داشته باش.
  • 🔹۴. سبک مطالعه‌ موردعلاقه‌ و مواقعی که راحت‌تری رو پیدا کن.
  • 🔹۵. برای هفته‌ی بعدت براساس میزان مطالعه و توان هفته‌ای که گذشت، برنامه بنویس.
  • 🔹۶. یادآوری‌های مهم و امتحانات رو توی گوشیت یادداشت کن.
چگونه رتبه برتر شویم؟

کلام پایانی/ مشاوره تحصیلی آنلاین 

هنوز هم مردد هستید که آیا از مشاوره تحصیلی حضوری استفاده کنید یا مشاوره تحصیلی آنلاین؟ با وجود در دسترس بودن، رایگان بودن، بدون صرف وقت و هزینه دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مراکز مشاوره نیست. همچنین میتوانید با مشاوره برنامه ریزی کنکور در بهترین دانشگاه ها و بهترین رشته ها تحصیل کنید.

ما را در اینستاگرام الف مشاور دنبال کنید.

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه
کنکور دانشگاه فرهنگیان
کنکور اختصاصی دانشگاه فرهنگیان 1403
مشاوره کنکور انسانی
بهترین مشاوره کنکور انسانی
ثبت نام در کنکور سراسری 1403
ثبت نام در کنکور سراسری ۱۴۰۳
بهترین مشاوره کنکور تجربی
بهترین مشاوره کنکور تجربی
انگیزه برای درس خواندن
تکنیک های بی نظیر تقویت انگیزه برای درس خواندن
تسلط کامل بر درس ها یکی از اصول مهم یادگیری است.
چگونه کاملا بر درس ها تسلط داشته باشیم؟ آیا بلد بودن درس ها کافی است؟
روش اصولی مطالعه درس ریاضی
چگونه مانند رتبه برترها درس ریاضی را ۱۰۰ بزنیم؟/۱۲ روش مطالعه درس ریاضی
ماه آخر کنکور را با یادگیری این روش ها سپری کن.
در ماه آخر کنکور چگونه درس بخوانیم؟
صفر تا صد رشته علوم قضایی و شرایط ورود به این رشته
برنامه ریزی کنکور تجربی
اصول برنامه ریزی کنکور تجربی- قبولی پزشکی تضمینی
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
112 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پریسا
پریسا

ممنون از سایت خوب تون

افشین نژاد
افشین نژاد

سلام خواستم میانگین درصدای قبولی دانشگاه فرهنگیان زیست شناسی رو بپرسم
منطقه ۳ با چه رتبه هایی وچ دانشگاهاههی بعد کف قبولیش چ رتبه ای وفوقش چ رتبه ای!؟
ممنون

محمد
محمد

) اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ یَا اللَّهُ یَا رَحْمَانُ یَا رَحِیمُ یَا کَرِیمُ یَا مُقِیمُ یَا عَظِیمُ یَا قَدِیمُ یَا عَلِیمُ یَا حَلِیمُ یَا حَکِیمُ (سُبْحَانَکَ یَا لا إِلَهَ إِلا أَنْتَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ خَلِّصْنَا مِنَ ال

امین
امین

سلام خسته نباشید من یه مشکلی داشتم اصلا نمیتونم درسامو برنامه ریزی کنم و میتونم از اون همه درسام فقط به یکیشون برسم و اینکه من امسال کنکور میدم میتونم در کنار کلاس های کنکور به کلاس زبانم ادامه بدم؟

امین
امین

سلام من نمیتونم درسامو خوب برنامه ریزی کنم و فقط میتونم به یکیشون برسم و خیلی زود خسته میشم میشه کمک کنین که چطور بتونم به همه درسام برسم و نمره خوبی بگیرم

افرا
افرا

سلام من سال اول دبیرستان تیزهوشان بودم در یک منطقه(رودهن) و دوسال بعدی میخوام برم مدرسه غیر دولتی در منطقه دیگه(پردیس) میخواستم ببینم سهمه مناطق رو از دست دادم و برای مهاجرت سال دهم چقدر موور چون نمرش برای من زیاد مطلوب نبوذ

ثنا
ثنا

سلام وقت بخیر من دانش اموز دوازدهم تجربی هستم ی چند ماهی ایی که به صورت کنکوری دارم میخونم ولی این ماه کم اوردم زود خسته میشم از درس اصلا حوصله ازمون دادن و درس خوندن ندارم میشینم پای درس حواسم پرت میشه نمیدونم باید چی کار کنم اگر امکانش هست میتونین ی راه حلی به من معرفی کنید؟